| Maria2012Jade a întrebat:

Daca ai un teren, este bine sa dechizi un azil pentru batrani?

Răspuns Câştigător
| Emena a răspuns:

Nu. Mai sunt aziluri de batrani in Romania. Dar, evident, trebuie sa faci acte pentru azil. Nu este atat de usor precum pare

7 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

De ce nu ar fi bine? Asa ai ajuta niste batrani. Sau ai putea deschide un adapost pentru cateii abandonati. Asa nu vor mai fi atat de multi caini maidanezi

| Maria2012Jade explică (pentru Emena):

Ma refer, se intampla ceva daca dechizi? Este vreo lege sau. ceva?

| Emena a răspuns (pentru Maria2012Jade):

Nu. Mai sunt aziluri de batrani in Romania. Dar, evident, trebuie sa faci acte pentru azil. Nu este atat de usor precum pare

| darrio2007 a răspuns:

Ar fi foarte bine.Fonduri sa ai.

| Musique a răspuns:

Cu un gest așa frumos, ai face fericite câteva suflete, fonduri să ai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau un cimitir... la cum stiu eu batranii din Romania, e mai practic.

| NicoNicolletta a răspuns:

De ce nu? Batranii ar fi foarte BUCUROSI.
Aceasta este parerea mea.

| Beeatricee a răspuns:

Daa, ar fi frumos. happy