April
| April a întrebat:

Daca, ajunsi la o raspantie, ati avea de ales intre un drum batatorit si o poteca, ce ati alege? De ce?

Răspuns Câştigător
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Mi-as face propria poteca. Nu-mi place sa merg pe drumuri facute de altii.

13 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Poteca pentru ca imi place sa pun siguranta pe primul loc.Chiar daca e mai lung drumul

| Silvia a răspuns:

Un bulevardlaughing.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Drumul batatorit, e mai sigur fiind mai circulat.

| Barajag a răspuns:

As alege poteca, cu siguranta duce intr-un loc sigurhee hee...adica la barlogul ursuluilaughing

| carminaburana43 a răspuns:

Depinde ce ar fi in capul meu... daca as dori sa ajung repede... drumul batatorit... iar daca as fii in toanele mele de curiozotate sau decautare de pericol...atunci poteca...

| madalicious a răspuns:

Drum batatorit.Pentru ca as sti ca acel drum e mai rapid.

| betty17 a răspuns:

Poteca pentru ca nu prea cunosc drumul

succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poteca pentru ca sint in elementul meu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Motocicleta, sa vezi ce alerg cu ea pe unde vrei si pe unde nu vrei. Si are loc si gagica in spatele meu, trecem muntii impreuna tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un drum batatorit deoarece aparentele sunt deseori inselatoare...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Presupun ca te referi la intelesul figurat... Probabil ca poteca, deoarece drumul fiind mai utilizat ar insemna ca este mai scurt, dar as alege drumul lung si bun, pentru a putea merge mai mult dar ma bine si ma confortabil, poate si mai sigur... Nu inteleg pedepln asa ca dau un raspuns pe masura happy

Mult succes kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe drumul batatorit au mers multi, din cauza asta sunt atatia nefericiti, ca au ales drumul gresit, s-au lasat inselati de aparente.Eu aleg poteca, sigur duce spre fericire.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Batatorit pentru ca este mai bine.