| Faceburger a întrebat:

Daca am comentat la o poza a unei fetepe care o plac cu emoji care arata cat de frumoasa e ????????????si mi-a sters comentariul, ce inseamna? Ca ma uraste si ca nu-i place deloc de mine?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacã toti obsedatii de pe Facebook si Instagram ar disparea, cu acele cometarii si pupici draguti.
Cam toate fetele s-ar transforma in niste zombi care cautã plãcere, iubire, nu doar atentie.
Ti-a facut un bine, de la sters daca nu ai destul tupeu sa ii vorbesti in fatã mai bine lasã comentatiile la poze.

4 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

De urat nu te uraste, dar probabil ca nu e atrasa de tine la ora actuala. Poate pe viitor o sa-i schimbi aceasta parere.

| Emma30555 a răspuns:

Poate nu a vrut sa vadă toată lumea de pe Facebook, sau i s-a părut prea mult. Nu i mai da prea multa atenție

| Kerre a răspuns:

Cred ca nu te baga in seama sau ca nu te place.

| gabriielaaa a răspuns:

Sau la sters sa nu vada prietenu ei finca la o fata indiferet ca il place sau nu pe baiat nu face gestu ista doar daca ai suparat-o.