| anonim_4396 a întrebat:

Daca sunt etichetat intr-o poza pe Facebook si un prieten a comentat la poza, pot sterge comentariul lui? Adica daca dau "hide comment" inseamna ca doar ascund pentru mine sau si pentru ceilalti?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Daca nu-i postata de tine nu poti face nimic comentariilor doar sa le raportezi dar trebuie multe raporturi ca sa fie sters si si dureaza

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Dacă ascunzi comentariul, ceilalti il pot vedea/citi in continuare.
Poți ruga persoana care te-a etichetat să-i șteargă comentariul, dacă crezi ca te-a jignit. Dacă refuză, îți poți șterge eticheta (numele tau nu va mai apărea la poza respectiva).

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Din moment ce nu tu ai postat, nu poți șterge nimic, doar cel/cea care a postat.

| ℓαυяα a răspuns:

Doar persoana care a postat poza poate sterge un comentariu lăsat la respectiva poza.

Răspuns utilizator avertizat