| MariaaaaLm a întrebat:

Daca am mai multi dinti strambi trebuie sa imi pun aparat dentar dar intrebarea este cum ii conving pe parintii mei sa imi puna au bani dar nu stiu cum sa le explic dau funda!

1 răspuns:
| Leutzbv a răspuns:

Arata-le dintii happy Glumesc, dar uite, eu am o prietena care si-a pus aparat, l-a tinut vreo 4 sau 5 ani pentru ca trebuia sa traga dentistul dintii...si dupa cativa ani i-au revenit aproape la fel ca inainte. Asa ca daca mergi la dentist, daca iti dau ai tai bani bineinteles, sa intrebi din start de eventuale probleme. Bine?