| anonim_4396 a întrebat:

Dacă ar fi să alegeți un utilizator TpU și să-i scrieți ceva drăguț, pe cine ați alege și ce i-ați transmite? big grin

39 răspunsuri:
| mentholinks a răspuns:

AsmanKrar, SilentRain, si tie ca ai pus intrebarea.

| SilentRain a răspuns:

Sunt câtva care îmi plac

| RAY a răspuns:

Mosotti sa poate consuma cartofi prajiti si nutela nelimitat iar energia furnizata sa fie eliminata,sa numai fie asa idealist,el e un om prea bun,aceste persoane mereu vor suferi,nu inteleg ca oameni sunt rai, egoisti, ipocriti, vicleni, ii doresc multa sanatate si sa aiba parte de iubire

| RAY a răspuns:

Tie Cristina,nu te simti vinovato,pacatoasa daca ai vreo idee,intentie sexuala,nunta nu este o garantie,tu esti cam visatoare,vei vedea ca realitatea e si dura,deschideti mintea spre stiinta, nu te complace in zona de confort, esti o fata buna, frumoasa, harnica, amuzanta

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Casatoria e o Taină, ceva prea complex ca să pot explica într-un simplu comentariu...și nici măcar nu o înțeleg în profunzimea ei. Când o să înțeleg cu adevărat Jertfa Lui Hristos, atunci o să înțeleg și Taina Căsătoriei.

Visătoare îs...doar că uneori nu este vorba de vreun vis. Dumnezeu chiar există...și, mai mult de atât, Îl interesează viața mea și a ta. Dacă nu exista, trăiam altfel. Dar cum El există, nu există bucurie mai mare decât a trăi onorându-L pe El. Chiar dacă de multe ori nu e confortabil.

Mulțumesc.

| pro123minecrafter a răspuns:

Esti ok!

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru pro123minecrafter):

Merci beaucoup.

| LILILLIIlIlIPIlLsiahayGu4d837hsuxh1lUbILHIBLlBiHIi a răspuns:

I-as scrie lui VerginicaVacaGrasa ca are niste dileme unice. Si nesfarsite. laughing

| Onisim10 a răspuns:

Te-as alege pe tine, și, nu-s, ți-aș face complimente o zi întreagă, sunt bun la complete, numai că, nu mai fac complimente, eu am făcut complimente, și tot eu am avut de suferit.