| RAY a întrebat:

Dacă as fi o culoare, cu ce culoare m-ai asocia? Întrebare de duminică seara

Răspuns Câştigător
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Rosu frate, culoarea pasiunii si sexului

| RAY explică (pentru VerginicăVacăGrasă):

Iti recomand un film, knok knok, https://www.imdb.com/title/tt3605418/ sunt acolo doua fete super, e foarte bun pentru tine

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru RAY):

L-am vazut frate de 10 ori pana acum si tot nu ma satur de el

| RAY explică (pentru VerginicăVacăGrasă):

Asa vei pati si tu curvarule

| RAY explică (pentru VerginicăVacăGrasă):

Răspuns de raspuns, un om pozitiv cu viata nu gunoaie frustrate

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru RAY):

Eheee darar bunul Dumnezeu

30 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Cu galbenul ala din spate.

| Hammurabi a răspuns:

Kaki

| RAY explică (pentru Hammurabi):

O culoare ma

| floresdemayo a răspuns (pentru RAY):

E tot o culoare. Kaki sau Khaki, culoarea aceea militărească.

PS: Eu ii mai spun cățelului meu "Fă Kaki!", când ies cu el afară, dar sunt sigură că Hammurabi se referea la altceva. ))

| Hammurabi a răspuns (pentru floresdemayo):

Păi dacă îi dai să mănânce verdețuri multe, e posibil să facă kaki de culoarea kaki. laughing

| floresdemayo a răspuns (pentru Hammurabi):

Nu e vegan, e carnivor 90 %
Dar așa îl mai indemn, e mai plăcut cuvântul când se termină in "i" decât in "a" laughing

| RAY explică (pentru floresdemayo):

Îmi place culoarea bleu marin =albastru, eu as spune ca sunt un existențialist, un observator care nu înțelege de ce oameni trăiesc fără a se auto reflecta asupra lor, destinul omului este un eșec total

| Hammurabi a răspuns:

Mi-am schimbat opțiunea. Nu mai e duminică seara.
Verde.
Să te mănânce capra.

| RAY explică (pentru Hammurabi):

Uni îți fac cont nou doar sa ma jignească ca și gunoiul ala de endrys

| Jessica1235 a răspuns:

Verde

Răspuns utilizator avertizat
| cehos69 a răspuns:

Albastru sau galben

| RAY explică (pentru cehos69):

Albastru reprezinta esenta umana, realismul, iar galben partea emoțional, greci antici considera albastru ca fiind negru, cerul era negru mereu pentru ei ca limbaj

| MirceaCal a răspuns:

Maro