| RAY a întrebat:

Daca as pleca într-un oraș mare gen München fără sa am loc de munca si unde sa locuiesc, oare aș putea sa ma descurc cumva?

Răspuns Câştigător
| Mosotti a răspuns:

Te descurci doar daca in ziua in care ai ajuns muncesti undeva necalificat ca sa iti faci bani sa te duci sa stai undeva, altfel stai pe drumuri pana gasesti ceva de lucru cumva.

| RAY explică (pentru Mosotti):

Corect pe drumuri

| RAY explică (pentru Mosotti):

Ai văzut vreodată filmul vagabondul?

6 răspunsuri:
| carevaescu a răspuns:

Da. Si nu ai fi primul.

| RAY explică (pentru carevaescu):

Si fara banii, ca daca ai banii ai deja totul

| carevaescu a răspuns (pentru RAY):

Daca am înțeles bine din întrebările tale precedente, vrei sa te duci acolo sa-ti găsești un job. Și mai ziceai că ai niste bănuți sa te descurci pe cont propriu un timp.

Așa că la modul general, exista posibilitatea sa reușești.

Dar nimeni nu îți poate garanta nimic. ¯\_ (ツ)_/¯

| RAY explică (pentru carevaescu):

Putem încerca să vedem ce o sa iasă