| Unique a întrebat:

Daca ati avea puterea de-a fi ceva mare in tara noastra, ce ati face mai intai cu lumea? Cum ati schimba-o?

Răspuns Câştigător
| Flav a răspuns:

Nu-mi cere imposibilul. Lumea nu se poate schimba, cand naravul e asternut deja, te bati cu morile de vant.

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Lumea?raised eyebrowsMi-ar lua sapte vieti sa schimb romanii d-apoi lumea intreagalaughing

| Bacemi a răspuns:

In primul rand as incerca o schimbare a tarii. Se poate dar singur niciodata.

| Me,myself & I a răspuns:

Greu cred ca s-ar mai schimba lumea, ar trebui sa treaca zeci de ani doar doar sa se poata face ceva