| AleDia a întrebat:

Daca ati avea ocazia sa mergeti intr-o tara la alegere unde ati merge si de ce? Si ce parere aveti despre Romania?

4 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Mi-ar place sa merg in republica dominicana, mai exact in Bora Bora.imi plac foarte mult peisajele de acolo

| beki13 a răspuns:

As merge in Portugalia, imi place limba si tot ce se spune despre ea.Romania e Romania, cu bune si rele, e a noastra si trebuie sa ne mandrim cu ea.

| Woodenpints91 a răspuns:

România este o ţără frumoasă. Păcat de oameni.
Aş vrea să merg în Sudia, Norvegia sau Finlanda.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Romania este o tara frumoasa si bogata; pacat ca este locuita de romani.Numai bine.