| anonim_4396 a întrebat:

Dacă aţi avea posibilitatea să fiţi îngheţaţi cu scopul de a fi readuşi la viaţă după,să zicem, 10 000 de ani,iar corpul vostru să fie exact la fel ca înainte,poate chiar vindecat complet în cazul celor care sufereaţi de anumite afecţiuni, aţi accepta?

19 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Exista procesul de criogenizare cu nitrogen lichid care circula in organism iar sangele e tinut separat. In america exista o firma care tine oamenii asa pentru a le gasi leac la cancer de ex sau vor o viata mai buna in viitor. E costos dar mas baga si eu asa cand prind viata din nou ma trezesc intr-o lume plina de roboti

| RAY a răspuns:

Doar sa vad cum a evoluat stiinta, asta ar fi singurul motiv, sunt foarte curios de dezvoltarea stiintei

| Freya1 a răspuns:

Cu condiția ca si prietenul meu sa faca la fel, sa fim congelati ambi si sa ne trezim amândoi atunci.

| Celcestietot a răspuns:

Parcă văd că peste 10.000 de ani bate vântul pe pământ și nu mai este nimic, deci nu mulțumesc.

| SilentRain a răspuns:

Nu, eu vreau sa ma bucur acum și azi, nu undeva în viitor când toți cei dragi mie sunt deja sub pământ

| Sofer a răspuns:

Un fel de somn cryogenic sa te trezesti peste sute de ani? Da as accepta pentru a vedea cum a evoluat lumea dupa atatia ani.

| J0B0MAT a răspuns:

Nu.

| Ineys a răspuns:

M-as baga.

| Dalmore a răspuns:

Nu, mi-ar fi frica de ce aș găsi la "întoarcere".

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

M-as ""risca

| laSoledad a răspuns:

Ai vazut filmul Idiocracy?

| anonim_4396 explică (pentru laSoledad):

Nu l-am văzut, dar am mai auzit de el acum ceva timp.

| laSoledad a răspuns (pentru anonim_4396):

E related la intrebarea tawinking

| anonim_4396 explică (pentru laSoledad):

Mi-am cam dat seama. happy
Ştiu că am vrut să-l văd atunci când auzisem de el, dar cred că am uitat şi asta a fost acum vreo 4 ani.

Răspuns utilizator avertizat
| CdeMetal a răspuns:

Peste 10.000 de ani deja o sa fiu folosit pe post de cobai laughing