| anonim_4396 a întrebat:

Daca ati castiga 1 milion Euro la Loterie, cat ati imparti si la rude, sincer?

8 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Cred ca in jurul la 50%!

| darrio2007 a răspuns:

Nimic.

| mona a răspuns:

Un sfert din ei as da la frati, surori, parinti, inca un sfert as dona copiiilor care au nevoie de bani pentru anumite operatii iar restul i-as pastra pentru mine

| Bondarel99 a răspuns:

Nu la toate rudele evident, ci la cele care sunt mai apropiate si m-au si ajutat mereu si la cele mai sarace.Si nu le-as da din prima un mare procent din suma ci cateva mii de euro ca sa le ajunga pentru datorii si alte lucruri de care au nevoie si le mai dau si alta data daca mai au nevoie.Acum daca castigi tu la loterie trebuie neaparat sa dai jumate la toate rudele, nu ii imbogatesti le dai doar cat au nevoie adica ii ajuti.

| Sociopat a răspuns:

Nimic.Imi iau casa, motocicleta si restul sumei o depozitez pentru situatii in care o sa am nevoie pe langa salariu.

| Madayna a răspuns:

Sincer, nu as imparti nimic nimanui.

| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Cine merita merita, asa lua in seama copii, le-as pune cate 10000 de euro in banca, sa-i poata scoate cand or avea 18 ani, doar dobanda sa o poata retrage

| lalaballet a răspuns:

Jumatate