| TheQueen1 a întrebat:

Daca ati castiga un milion de euro ce ati face cu ei? Spuneti sincer! happy

18 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Hmmm, pai ai auzit de "usor vin, usor se duc"? Mi-e mi s-a intamplat... Asa ca eu mi-as lua o casuta la munte si mi-as face o piscina laughing)

Mi-as ajuta si prietenii cat de cat si restul parintilor.

| OnuOnulică a răspuns:

I-aș investi să dezvolt unele jocuri și să îmi fac propria mea afacere.

| Drimmero a răspuns:

As da cinste la toata lumea. Mi-as face o super casa, mi-as lua o superba masina, as trai regeste cu banii aia!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

In primul rand nu as zice la prietenihappy, si nici nu mi-as schimba comportamentul(bate la ochi).

Apoi i-as arata profului de info din liceu( Bogdane, nu o sa faci nimic fara info) laughing)

| R0R0 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Mi-a placut faza cu "bate la ochi"

| DoarBogdan a răspuns (pentru R0R0):

laughing mersi.
Aici as putea sa adaug o alta faza cu expresia asta, dar nu vreau sa fac o conversatie la intrebarea asta. Poate in mesaj.
Tu ce ai face cu banii?

| R0R0 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Mi-as face o afacere, si as dona.

| DoarBogdan a răspuns (pentru R0R0):

Caritate xD

| R0R0 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Dapbatting eyelashes

| LoveSleep a răspuns:

Ti i-as da tie să-ti bagi silicoane-n fund.

| TheQueen1 explică (pentru LoveSleep):

Si in sani, buze, pometi, rinoplastie, diamante, rochii, pantofi, vila, vacanta, masina... nu doar in fund! Zgarcitulee laughing

| J0B0MAT a răspuns:

Mi-as deschide o afacere.

| raluk27 a răspuns:

Mi-as cumpăra o masina noua, mi-as lua o vila pentru mine, iar restul i-as investi in imobiliare, pe care ulterior le-as inchiria.

| alexandrualind a răspuns:

Eu mi-as cumpara un ipad pro, o vila si multe lucruri dar performante.

| Morrígu a răspuns:

I-as cheltui?

| TheQueen1 explică (pentru Morrígu):

Pe CE i-ai cheltui? laughing

| Morrígu a răspuns (pentru TheQueen1):

Avand in vedere ca sunt bani multi, i-as cheltui pe orice imi trece prin minte fara sa ezit. Acum nu stiu dar cred ca atunci as fi mai inspirat. Si as ajuta, imi place sa daruiesc. Nu cred ca as investi banii in ceva, pana la urma sunt castigati, nu munciti, deci nu mi-ar parea rau unde si pe ce i-as da.

| cristintza94 a răspuns:

Mias deschide o afacere