| Pamanteanul a întrebat:

Tu ce ai face cu 1 milion de euro dacă ai câștiga la loterie sincer? Imaginează-ți ca ai banii deja. Ce ai face cu ei?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Plec in essex - gasesc o casa apoi stau 3 luni sa arunc banii in stanga si dreapta (tin restul pusi deoparte pentru orice eventualitate) apoi ma inscriu in politie (UK) - brigada antidrog de preferat sau unde au nevoie patrula/rutiera

suntserios
| suntserios a răspuns:

As cumpara imobiliare

| LoveSleep a răspuns:

100. 000 as investi în niște chestii.

Și de restul imobiliare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-as muta rapid din Romania si mi-as cumpara o casa cu vedere la ocean si de restul as incepe o afacere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-aș lua o casă la munte, instrumente muzicale, mi-aș plăti niște cursuri și aș călători să-mi vizitez prietenii din toată lume.