| anonim_4396 a întrebat:

Daca ati fi incoltiti de 20 de persoane care vor sa va omoare prin tortura si ati avea in buzunar o sticluta cu otrava, ati bea-o sau ati incerca sa va luptati cu acele persoane sperand ca veti scapa cumva?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
12 răspunsuri:
| Regizorul a răspuns:

I-as rupe pe toti in bataie Chuck Norris style si sticla de otrava as folosi-o sa salvez planeta- otravindu-l pe Justin Bieber happy

| lKopilasFaraNasl a răspuns:

E mai bine sa lupti pentru ca, cum scrie si in biblie nu-ti lua viata pentru ca ajungi in iad!happylaughing As lupta s-au as da celor 20 de persoana sticlutalaughing in fata direct pe sistemul nomber onelaughing poate le ajunge in gat happy "DUMNEZEU SA-I IERTE"

| hamhamham a răspuns:

As bea otrava si as incerca sa omor cat mai multi pana sa mor eu

| Salamandrul a răspuns:

Mi-as da pantalonii jos si as incepe sa dansez Dansul Pinguinului

| Shatteredx a răspuns (pentru Salamandrul):

Bun mod de a aborda problema laughing)