| fdsfsdfsddffddf a întrebat:

Dacă ați fi judecați și condamnați la închisoare pe viață dar vi s-ar oferi și posibilitatea să alegeți ca sebtința să fie înlocuită cu pedeapsa capitală...Ce ați alege: să stați toată viața în pușcărie sau să muriți?

10 răspunsuri:
| William a răspuns:

As fugi in alta tara.

| RAY a răspuns:

Sa stau toata viata la inchisoare, vreau sa traiesc pe banii altora

| Victor453 a răspuns (pentru RAY):

Haha)) ce idei frumoasa

| RAY a răspuns (pentru Victor453):

Pai da, si nu accept orice condintii, vreau sa fiu tratat in mod civilizat ca doar sunt cetatean european cu drepturii

| Victor453 a răspuns (pentru RAY):

Si cel mai interesant este ca vrei s atraiesti pe banii statului)) si asa e sarac dar tu vrei sal dobori cu totul))

| Freya1 a răspuns:

Probabil sa mor daca stiu ca nu mai ies...
Ma omoara ei nu imi fac eu rau, nu apuc nici sa simt mare lucru...

| LoveSleep a răspuns:

Aș alege să rămân și m-aș gândi cum să evadez. Dacă oricum nu mai ies, măcar să-mi ocup timpul cu ceva. În plus, într-o viață, e imposibil să nu ai posibilitatea ca măcar o singură dată să evadezi. După care ajungi înapoi acolo, dar măcar m-am distrat.

| Samariteanul a răspuns:

As alege sa mor si sa scap de toata suferinta pe care mi-ar cauza-o acei oameni...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa mor.

| Victor453 a răspuns:

Sa mor