NOname
| NOname a întrebat:

Daca ati fi nevoiti sa plecati din orasul, in care locuiti acum, in ce alt oras din Romania ati alege sa va mutati? In ce oras v-ar placea sa locuiti in afara de al vostru?

Răspuns Câştigător
| micurutza2005 a răspuns:

As vrea un oras mai mare (sunt din jud.MM) nu imi plac orasele monotone mici unde sa nu ai unde iesi sau cauta ceva sa iti cumperi ca nu gasesti ca nu ai multe variante de ales, mi-ar place mult la mare nu stiu cum de se plictisesc aia si vor la munte, acolo e apa distractie, mai imi place si CJ si Oradea, imi plac mai multe orase.

108 răspunsuri:
| Aηηy a răspuns:

Eu sunt din Bucuresti, cred ca mi-ar placea sa ma mut in Brasov, Constanta, Bacau.

| Xonia a răspuns:

Stau in Tg-jiu, dar as vrea sa stau In constanta, as fi mai aproape de mare

| SimpleSergio a răspuns:

@dani. pentru nimic in lume? mai gandeste-te big grin

Eu locuiesc in resita.si iubesc imprejurimile resitei...toti muntii si satele. orasul deloc.
mi-ar place undeva mai in centrul tarii sa ma deplasez oriunde in tara de acolo.
Mi-ar place sa ma mut in cluj sau timisoara inca nu am apucat sa vad prea multe happy dar de ce sa ne rezumam doar la Romania?happy

In toata lumea. mi-ar place in multe locuri.cate putin din fiecare. si as fi un om foarte fericit happy

| anna88 a răspuns:

Brasov sau iasi bucurestiul e prea aglomeratbig grin

| mircea a răspuns:

Poate ca m-as muta in Brasov, sau in Sibiu. Braila este, ca toate orasele "rosii" din tara asta, ca o baba de 150 de ani, pusa in geam cand vin alocarile bugetare...

| AlexandraKnows a răspuns:

Acum locuiesc in Focsani dar m-as muta in Sibiu

| CyClopedy a răspuns:

Mie miar place la cluj napoca. E un oras foarte frumos.

| AndraAlexaLove a răspuns:

Eu din Bucuresti m-as muta in Constanta sau Sibiu

| lly a răspuns:

Pai mie mi-ar placea in constanta. aproape de mare. sau in brasov unde sunt multe lucruri interesante de facut iarna (de escaladat munti, mers cu sky-urile. si altele)winkingwinkingwinking

| zet_2572 a răspuns:

Locuiesc in Timisoara, m-as muta in Cluj. As fi preferat un oras mai mare, dar Bucurestiul imi da senzatia de oras borât.

| CC7 a răspuns:

Bucharest. Oh yea happy

| Crs a răspuns:

Bucuresti, constanta sau undeva la munte.

| traficanta a răspuns:

Mi-ar placea sa stau in Brasovthinking

| LittleandLiars a răspuns:

Bunsbig hug eu sunt din Botosani dar mas muta in Bucuresti este multa aglomeratie si eu ador acest lucru plus merg la maal. si altelebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt din Suceava si as vrea tare mult sa ma mut in Constanta...mai exact in mamaia dintr-un motiv: plaja si mai ales apa ( mare)

| AnonimulNr2564 a răspuns:

Pai nust exact sa-ti spun dar miar place intr-un oras linistit cam ca almeu cum ar fi Sibiu.

| missUsweety a răspuns:

Eu daca ar fi sa ma mut as alege zona de tara undeva la sat : o casa cu gradina...curte poate o vila :d

| Slavian a răspuns:

As vrea sa locuiesc in Sibiu happy

| marinaforic a răspuns:

Cred ca mi-ar placea sa ma mut mereu adica sa ma plimb de colo-colo prin toata tara

| laurika890 a răspuns:

Sincer, in Brasov happy

| Asdfasdefta a răspuns:

Buzau

| ȘtefiȘtef a răspuns:

Cred ca as alege Constanta, undeva langa mare. Iubesc marea si animalele marine, iar acest loc ar fi paradisul meu. Tu unde ai alege?

| xoBridgetXO a răspuns:

In Romania? BLEAH! laughing. nu stiu da' ne avand alta optiune maybe Bucharest pentru. ca iubesc aglomeratia. E un fel de mini New York xD

| margareta_1669 a răspuns:

In orasul bucuresti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Timisoara

| Deapop a răspuns:

As vrea sa ma mut in Cluj sau Bucuresti.happy

| nicolletª. ܤ: a răspuns:

Hei.(: Eu sunt din Constanta daca as fi nevoita sa ma mut m-as muta in Bucuresti.:d

| tedi90 a răspuns:

Sunt din craiova, dar as vrea sa ma mut in brasov. Il iubesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu locuiesc in sibiu, si daca as fi nevoit sa plec din oras asa vrea sa plec in bucurestiwinking

| ionika17 a răspuns:

Eu as alege bucurestiwinking