NOname
| NOname a întrebat:

Daca ati fi nevoiti sa plecati din orasul, in care locuiti acum, in ce alt oras din Romania ati alege sa va mutati? In ce oras v-ar placea sa locuiti in afara de al vostru?

Răspuns Câştigător
| micurutza2005 a răspuns:

As vrea un oras mai mare (sunt din jud.MM) nu imi plac orasele monotone mici unde sa nu ai unde iesi sau cauta ceva sa iti cumperi ca nu gasesti ca nu ai multe variante de ales, mi-ar place mult la mare nu stiu cum de se plictisesc aia si vor la munte, acolo e apa distractie, mai imi place si CJ si Oradea, imi plac mai multe orase.

108 răspunsuri:
| ✿puffa✿ a răspuns:

Offf... daca ar fi sa plec din bucuresti asi alege focsani(acolo sta bunikamea.)ca nu am unde alt undeva... iar din alte tari as alegea L. A(los angeles)Amerikawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună. Sunt din Sibiu şi cred că m-aş muta în Slatina[Olt] sau Bucureşti.

| kukubau a răspuns:

Bv, Timisoara, Iasi.

| RфZaημtzα a răspuns:

Eu m.am nascut in Dr.Tr Severin, stau in Strehaia si as dori sa locuiesc in Brasos, Sinaia, la munte deoarece am fost la Olanesti si mi. a placut foarte mult.Mancam foarte bine, ceea ce acasa nu o faceam, aerul era ceva special pentru. mine, ma imbata.In final la munte as dori.hee heelove struck

| kiss1 a răspuns:

Buna.
Eu locuiesc,(dupa cum bine stii) in R.Moldova,in orasul Nisporeni.Singurul oras unde as vrea sa ma mut ar fi(probabil) Chisinau, am multe rude, multi apropiati care locuiesc acolo si stiu ca m-as simti ca la mine acasa deoarece am mai fost acolo de foarte foarte multe ori, si ador locul.

| Sua a răspuns:

Eu locuiesc in Buzau si as vrea sa locuiesc in oricare altul, deoarece Buzaul in Romania e ca Romania in Europa, adica mai exact CEL MAI NASOL

| georgyana98georgy a răspuns:

M-as muta in Bucuresti

| BadBoyy a răspuns:

Poi eu locuiesc in Bacau. Daca ar fi sa ma mut as merge in Brasov.

| eduardd a răspuns:

Brasov

| marui08 a răspuns:

Mi-ar place Constanta, Cluj sau Brasovlove struck

| zeeeeeex a răspuns:

As alege Brasovul big grin

| DumiAlex39 a răspuns:

Mas muta in bucuresti.

| Leiandra a răspuns:

Timisoara, e rezerva mea, daca nu reusesc sa plec in strainatate la facultate, desi sper din toata inima.

Sa recunoastem ca pe moment, in Romania totul e aiurea, trebuie sa gasim o cale sa punem ordine, si apoi cine stie? poate va fi tara cu cele mai frumoase orase.

| mih1990 a răspuns:

Brasov sau Sibiu
Momentan locuiesc in Tecuci

| mih1990 a răspuns:

Brasov sau Sibiu.
Momentan locuiesc in Tecuci

| emy a răspuns:

Bucuresti, Constanta, Mangalia.

| cornel a răspuns:

In craiova

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Timisoara. Poate si Constanta sau Bucuresti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Constanta sau Brasov - mare sau munte. big grin

| tuty a răspuns:

In ploiesti sau brasov...sau constanta

| pauladrian a răspuns:

In Bucuresti sau Brasov as vrea sa locuiesc.

| Gandhi a răspuns:

Sibiu sau sighisoara

| TheDevilIsHere a răspuns:

Pai eu acum locuiesc in hunedoara dar mi-ar placea sa lucuiesc in bucuresti sau in iasi pentru ca sunt orase mari si le ador:X:X:X

| IrinaAndreea a răspuns:

In Iasi sau in Constanta

| NuAmHabar a răspuns:

Eu sunt din IASI, probabil ca as vrea sa ma mut la Constantawinking

| SEAL a răspuns:

Sunt din tg jiu si as alege craiova

| Piticaaa a răspuns:

M-as muta oriunde, numai sa fiu la munte. Eu locuiesc in Bucuresti, deci vreau mult mult aer curat.

| NarcyNarcisa a răspuns:

Eu locuiesc in Suceava...si este foarte frumos deoarece pot vizita manastirile;-). Dar daca as fi nevoita sa plec, as merge in constanta...cat mai aproape de mare.:-D

| AndraStefi a răspuns:

Eu locuiesc in Mangalia si daca as fi nevoita sa ma mut m-as duce in Iasi. E foarte frumos acolo si am o multime de prieteni cu toate ca imi place mai mult orasul meu natal.

| raissa a răspuns:

Sunt din bacau si mi-ar place brasov, cluj sau constantahappypup