NOname
| NOname a întrebat:

Daca ati fi nevoiti sa plecati din orasul, in care locuiti acum, in ce alt oras din Romania ati alege sa va mutati? In ce oras v-ar placea sa locuiti in afara de al vostru?

Răspuns Câştigător
| micurutza2005 a răspuns:

As vrea un oras mai mare (sunt din jud.MM) nu imi plac orasele monotone mici unde sa nu ai unde iesi sau cauta ceva sa iti cumperi ca nu gasesti ca nu ai multe variante de ales, mi-ar place mult la mare nu stiu cum de se plictisesc aia si vor la munte, acolo e apa distractie, mai imi place si CJ si Oradea, imi plac mai multe orase.

108 răspunsuri:
| Annelise a răspuns:

Locuiesc in Suceava. In Cluj, il ador! ori Sibiu

| carhartt a răspuns:

Sunt Din Teleorman, Videle, Un Orasel Micut De Tot, 12 mii De Locuitoriwinking, Daca Ar Fi sa plec intr-un alt oras, ar fi, in Hunedoara, Cluj, Craiova(Iubesc Acest Oras) Si Timisoara.

| Selena54 a răspuns:

Constanta :X

Aproape de mare, de tipi draguti, cu siguranta iti faci prieteni usor.

Locul ideal :X:X:X

| Lαααα a răspuns:

Constanta!; x

| Cσσкiє a răspuns:

Locuiesc în Brăila, dar m-aş muta în Braşov.

| alexutzul a răspuns:

Eu sunt din Craiova si m-as muta in Brasov pentru ca imi place la muntehappybig grinhappybig grin

| Andrei1496 a răspuns:

Eu stau in Caransebes
daca m-as muta din Caransebes m-as duce in Timisoara

| Nimeni_2549 a răspuns:

Nu l-as schimba pentru nimic. :X Locuiesc in Brasov.

| andra0106 a răspuns:

Sigur brasov

| blackangel96 a răspuns:

Pai eu locuiesc in Bacau si sincer miar place sa ma mut in Predeal
munte aer curat zapada distractiehappy
da tu unde ai vrea sa te muti?

| Issa_8382 a răspuns:

Locuiesc in Satu Mare. Dar oricand m-as muta la Constanta; x

| bobo2108 a răspuns:

Pai.eu locuiesc in Suceava.love struck.de-ar fi sa ma mut in alt oras as alege Constanta.:d

| Pufi1999 a răspuns:

As dori sa ma mut in galati. Acolo m-am nascut si aschia nu sare departe de trunchi deoarece toata fgamilia mea e de acolo. Si va rog fara glume de genu "Moldovenii sunt asa:"

| cipri1999 a răspuns:

Pai no eu sunt din Alba Iulia... deci laughing as vrea sa ma mut in sibiu (Cisnadie) akool toti tarani distractie frate papa laughing

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Eu sunt din Ploiesti si mi-ar placea sa ma mut in Constanta ca sa fiu mai aproape de mare big grin sau in Brasov. Dar cel mai mult Constanta.

| AlexMercer a răspuns:

Sibiu

| Ecea a răspuns:

In Romania mai pe niciunde, in ce-l mai rau caz Bucuresti.

| doc69 a răspuns:

Aoleu asta grea intrebare pentru mine.de cand ma stiu ma leaga oamenii nu locul.si.am umblat destul