| Doarunaltutilizator a întrebat:

Daca ați fi obligați sa alegeți dintre variantele astea 2 ce ați fi dispus sa preferați?

1.Sa fiu milionar in euro și sa trăiesc in orice țara vreau dar in schimb sa nu fiu casatorit/a toată viața și sa nu mai pot avea copii.
2.Sa mor la 50 de ani dar in schimb sa fiu tot milionar dar sa pot avea un sot/o soție și câți copii vreau.
sau...
3.Sa trăiesc pana la 90 de ani, sa am o familie fericita cu 2 copii dar in schimb sa duc o viața modesta!

Răspuns Câştigător
| J0B0MAT a răspuns:

2.
La 1 poţi să fii milionar o zi şi apoi să mori.La 3, poate vrei 3 copii.Nu mai zic de bani.

P.S. Sunt 3 variante.

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

3.Sa trăiesc pana la 90 de ani, sa am o familie fericita cu 2 copii dar in schimb sa duc o viața modesta!

este mult mai aproape de adevar, nu ma refer la varsta si la a avea o sotie cu doi copii si o viata modesta

| sierra1 a răspuns:

Ce bine ar fi să nu fie rău

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

As alege 3-ul, ca e lipsit de probleme.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai sunt doua sau sunt trei? :/
Nu ma pot decide sad

| OldSoul a răspuns:

3 E idealul meu.
Asta dacă nu o sa am alzheimer

| deeeaqq a răspuns:

2.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns: