| juniper a întrebat:

Daca ati fi presedinte... ce ati face, cum ati vrea sa schimbati tara sau statul. Nu conteaza ce fel de presedinte.

9 răspunsuri:
| ViVi a răspuns:

@criticul laughing

| ciumpalaku a răspuns:

As construi cat mai multe biserici, precum odinioara domnitorii nostri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu as schimba nimic...as vinde-o si as fugi in Caraibelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@criticul, ce sa mai vinzi? a mai ramas ceva?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@alina, nu is nebuni astia vanda sa tot...trebuie sa imi mai lase si mie cevalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, dreptul si stangul de la pantofi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As "curata" justitia si politia, apoi urmeaza reformele reale in educatie si sanatate...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Io nu mai vreau sa fiu presedinte. Ma multumesc sa fiu frate cu criticul. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu daca as fi presedinte as spune ca viata care o traim noi trebuie sa o traieasca si cei care cersesc