| anonim_4396 a întrebat:

Daca ati gasi 1 milion de euro pe jos ce ati face cu banii?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Daca ar fi in stare buna si intru-n recipient i-as lua si mi-as cumpara o casa micuta cu un garaj, masina mi-as lua un bmw 320d compact din 2005 si las tunawinking apoi in casa as face niste retusuri si mi-as lua si o curva de lux la mine sa ma satisfaca cand vreau eu.

3 răspunsuri:
| clauss a răspuns:

As fugi din Romania si mi as lua o casa in elvetia

Răspuns utilizator avertizat
| LostInDreams a răspuns:

Mmmm...oho ce bene ar filaughing
Pai ceva haine noi,un telefon da`ala cu tastatura querty dala smecher, o mega petrecere la un club de fite in oras, mi-ar cere si fratemiu cevastraight face:@laughing)
De cheltuit sunt experta.da nu sunt aia sa nu-mi permit nici acumwinking asa ca... TaKe Care:X