| lorixdapanglea a întrebat:

Daca ati putea face un ritual samanic si sa aduceti pe TPU inapoi niste useri disparuti, pe cine ati aduce?

28 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

I,,r,,e,,a,,l asa ceva.

| Drimmero a răspuns:

Victoria asta e cam nefe de ceva timp, a prins frustrari si tensiuni sexuale, ar trebui sa le rezolve cat mai curand ca ajunge sa dea in cap la lume, asta daca ajunge pana afara.

| Drimmero a răspuns:

@victoria

Zise aia care la 4 dimineata turba aici pe site, ah, ipocrizia.

| lorixdapanglea explică (pentru Drimmero):

Iti pierzi noptile pe discord de cativa ani. Nu esti in masura sa vorbesti.

| Drimmero a răspuns (pentru lorixdapanglea):

Ziua si contul, mai ai tupeu sa macani?

| lorixdapanglea explică (pentru Drimmero):

Ziua si obsesia acompaniata de paranoia. Mai poti?

| Drimmero a răspuns (pentru lorixdapanglea):

Cred ca nu realizezi in ce penibil cazi zicand de obsesii cand ai nick-uri de genul.

| lorixdapanglea explică (pentru Drimmero):

Cred ca nu realizezi in ce penibil te scalzi de ani de zile.

| Drimmero a răspuns (pentru lorixdapanglea):

Nu faptul ca esti obsedata imi da de gandit, ci faptul ca nu iti dai seama in ce stadiu te afli, chiar esti i,,r,,e,,c,,u,,p,,e,,r,, a, b,, i,, l,, a.

| lorixdapanglea explică (pentru Drimmero):

Cat ai facut azi la cersit?

| Drimmero a răspuns (pentru lorixdapanglea):

Intrebarea asta ar trebui sa iti fie monolog.

| lorixdapanglea explică (pentru Drimmero):

Stii ce-i ala un monolog?

| Drimmero a răspuns (pentru lorixdapanglea):

Slabut, prea previzibila.

| lorixdapanglea explică (pentru Drimmero):

Stiam ca o sa eviti. Si mai previzibil.

| Celcestietot a răspuns:

Ar fi interesant sa ii vedem pe cei care activau mai demult aici.

| lorixdapanglea explică (pentru Celcestietot):

DoarBogdan tu esti?

| Celcestietot a răspuns (pentru lorixdapanglea):

Legendele se aseamana, nu? cool

Tu ce utilizatori ai vrea sa readuci?

| Lukasssz a răspuns:

Pe neLUL.

| Celcestietot a răspuns (pentru Lukasssz):

Iti placea gif-ul lui, este?

| Lukasssz a răspuns (pentru Celcestietot):

O sa iti fur gif-ul. Hahahahahahahaha

| Celcestietot a răspuns (pentru Lukasssz):

Esti jaegerist? Daca nu, o sa devii unul! laughing

| Lukasssz a răspuns (pentru Celcestietot):

Sunt pregatit -_-.Converteste-ma la ei. さようなら!

| Celcestietot a răspuns (pentru Lukasssz):

Atunci daca esti pregatit... 敵はどこですか。

| 1997onur a răspuns:

Plato. Mereu mi-am dorit sa vorbesc cu el nu l-am apucată l-au Banat respect mare pentru el om cu inima si caracter adevărat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Brigaela.

| chuckmanson a răspuns:

Steregoi. Mi-e dor de elrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

| Cheo0S a răspuns:

Pe Plato. Imi placea cum le dadea in mufa la panarame.

| Cheo0S a răspuns:

Fã? incearca numai incearca sa ma stresezi ' eu nu sunt drim sau plato sa-ti dea numai cu umpicut cu p le la gurita cand comentezi(eu TE leg de calorifer si te bat pana planji). Esti asa disperata dupa atentie de accepti si sa fi umilita in ultimul Hal?