| Cinevacatoatalumea a întrebat:

Daca ati putea sa aduceti ceva dintr-un serial/film/carte SF in lumea reala ce ati aduce? Puteti aduce obiecte, persoane, masinarii, orice.

8 răspunsuri:
| gemeni6226 a răspuns:

Pe vremea cand am fost eu mica era un serial SF pierduti in spatiu in care tare mi-a placut ca o ea mica la vreo 8-9 ani daca isi deschidea palmele si dorea din suflet ceva frumos imediat i se indeplinea dorinta.Ei si mie mi-ar placea ca atunci cand imi doresc ceva foarte mult si e un lucru bun sa inchid ochii si cand ii deschid sa fie in fata mea.

| xByte a răspuns:

Probabil as aduce un Chronos' Ring. Nu mai stiu exact in ce film/serial l-am vazut, dar din cate stiu iti permite sa opresti timpul sau sa calatoresti in timp fara restrictii, si totodata poti accelera/incetini timpul tot fara restrictii. Mi se pare cel mai relativ obiect SF.

| Anonimaa27 a răspuns:

Levi Ackerman din Aot laughing

| Cinevacatoatalumea explică (pentru Anonimaa27):

Gandim la fel. =)

| Cinevacatoatalumea explică (pentru Anonimaa27):

Stiai ca zidurile au fost facute sa protejeze titanii de Levi?

| Anonimaa27 a răspuns (pentru Cinevacatoatalumea):

Omggg nu stiam asta. Woow. Eu sunt la inceputul sezonului 2 laughing

| Cinevacatoatalumea explică (pentru Anonimaa27):

Ca sa fie si oamenii protejati il mai lasa sa iasa cateodata sa omoare cativa titani.
Acum serios vorbind e foarte trist ca maine apare ultimul episod din sez 2.

| Anonimaa27 a răspuns (pentru Cinevacatoatalumea):

Eu mai am de vazut laughing) Sper ca apare si sezonul 3. Dupa ce vad anime-ul vreau sa citesc si manga.