| PotatoMustDie a întrebat:

Daca ati vrea sa fiti un erou/infractor inventat cum ati fi?

Răspuns Câştigător
| Ilúzie a răspuns:

Eu, nu ştiu de ce, întotdeauna mi-am dorit să fac lucruri rele...whistling
Deci, normal aş vrea să fiu un infractor.
Aş vrea să am o mască care să nu mi-o poată da jos nimeni, numai eu, să am o ascunzătoare secretă, să am o pelerină, multe "instrumente" cu care să îmi fac treburile, să pot zbura dar cu un aparat inventat de mine. Şi, nu în ultimul rând, să fac cele mai multe şi mai mari iluzii.

1 răspuns:
| Rytero a răspuns:

Pai unul care lupta pentru dreptate... care ajuta omenirea. Mi-ar place sa am aripi sa pot zbura.