| Jean_2915 a întrebat:

Dacă cineva ne intrebă: Să-mi pun capăt vieţii? Cu cel putem ajuta?

3 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Du-l in Casa Domnului si roaga un preot sau calugar sa-i faca o rugaciune Va reusi sa treaca si peste asta

| selef a răspuns:

Cu sfaturi utile, sa nu faca vreo greseala.

| Kesha1428 a răspuns:

Stii uneori e doar ceva ca sa-ti atraga atentia, fix asa mi s-a intamplat si mie cu o colega si cand colo nimic serios, dar daca e hotarat da-i niste sfaturi iar daca continua spune-i familiei ei sa nu-ti ramana pe constiinta in caz gravhappy