| AlexandraCroft a întrebat:

Cum putem combate monotonia vietii?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cauti alternative cand dai de plictiseala, in casa sunt multe de facut curatenie, spalat rufe, vase, etc.

| AnotherCatWoman a răspuns:

Te-ai plictisit? Vrei actiune? Consideri ca viata ta e prea monotona?
Iti dau eu o sigestie: voluntariatul.
Hai ca Romanica are nevoie de vointa ca sa iasa din depresie. Si de o alta Revolutie.

| Raizen1996 a răspuns:

Incearca sa faci ceva nou in fiecare zi... ocupati timpul cu cineva drag ca ptietenul sau prietena ta faceti o activitate impreuna o plimbare prin parca un suc...