| Feri999 a întrebat:

Daca comand ceva 18+ de la eMAG in easybox si nu am 18 ani ce se întâmplă?

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Daca e vorba de vape, nu anula... Nu cred ca verifica nimeni.
Ma gandeam ca sunt ceva jucarii sau mai rau, canabis "legal" laughing

4 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu cred ca intereseaza pe nimeni.
Se poate doar sa te sune magazinul respectiv inainte de a trimite comanda, sa iti ceara un CNP pentru factura, prilej sa afle ca nu ai 18 ani, si sa iti anuleze comanda.
Dar daca nu o verifica telefonic, nu o mai urmareste nimeni. O ridici fara probleme si nu se intampla nimic.

| Feri999 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Atunci nu știu sa anulez sau nu idk

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru Feri999):

Daca e vorba de vape, nu anula... Nu cred ca verifica nimeni.
Ma gandeam ca sunt ceva jucarii sau mai rau, canabis "legal" laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt curioasă ce ai comandat... au pe eMag și vibratoare sau jucării gonflabile? Sau ai comandat vreo mitralieră?

| Feri999 explică (pentru anonim_4396):

Nu am comandat si eu un vape sefu