| RappK a întrebat:

Daca cu masina ai merge cu viteza luminii ce s-ar intampla daca ai aprinde farurile?rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

Răspuns Câştigător
| mino_8755 a răspuns:

Sincer nu cred ca s-ar aprinde tongue datorita lipsei de energie si a vitezei prea mari big grin.

4 răspunsuri:
| eek a răspuns:

Nu stiu. da gluma ta e luata de pe google.

| eek a răspuns:

Oricum e de pe google..ca am dat peste ea zilele trecutetonguetongue cauta si ai sa o gasestitongue

| RappK explică:

Eek nu e luata de pe google... mi-a zis'o un prieten:p

| andreea_7415 a răspuns:

In primul rand nu poti merge cu viteza luminii masina nu are atat de multa viteza decat pana la 100 si daca ai merge imaginar tu crezi ca nu ar trebui sa ii schimbi benzina odata la 5 min? imi pare rau sa te dezamagesc