| Awwwww a întrebat:

Daca Hitler ar fi cucerit toata lumea, am fi vorbit aceiasi limba.Ce parere aveti? Var fi placut?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Era mai multa omenire pe pamant nu idiotenie ca acum, nu tigani, nici gay sau lesbiene si nici criza economica. Germania era prospera si se tinea pe picioare bune, daca toata lumea era condusa de guvernul lor toti eram bine acum.

5 răspunsuri:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Nu. happy

| mona a răspuns:

Nici intr-un caz nu as fi vrut sa vorbesc aceiasi limba ca a lui Hitler pentru ca nu mi a placut niciodata

| AlexanderAdrian a răspuns:

Oricum criza economica au generat-o americanii pe care unii ii tot ling in cur, si ca sa spui ca am fi fost mai bine sub ceva orice creat de Hitler e o insulta grava si la adresa unei inteligente medii cat si la adresa celor cu bun simt care combat discriminarea de orice fel.

Ca sa trec peste extremismul si fobiile jignitoare ale unora, nu, nu mi-ar fi placut sa vorbesc germana, e o limba latrata in opinia mea si foarte colturoasa la fel cum franceza este prea gretoasa.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Aveau romanii sanse mai mari decat Hitler

| Rakanishuu a răspuns:

Tu tot limba ta ai fi vorbit-o...