| Sara2 a întrebat:

Daca iau anticonceptionale si am "scaun" tare poate sa nu isi mai faca efectul?

4 răspunsuri:
| lia a răspuns:

Care-i logica ta?
Fa-ma si pe mine sa inteleg, ca sa-ti dau un raspuns pe intelesul tau.

| Sara2 explică:

@lia, zice ca nu e normal sa ai diaree si de aceea intreb sa nu cumva sa se elimine pastila sau mai stiu eu ce...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga mea, nu au nici o legatura una cu alta! stai linistita ca nu se intampla nimic!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Monny stai linistita ca nu ai eliminat nimic, nu are legatura una cu alta.Si poti fi sigura pe anticonceptionale, efectul si l face din moment ce la i inghititstai linistita