| CapDeCiuperca a întrebat:

Daca in fata voastra se afla un tigan mort de foame in adevaratul sens al cuvantului, iar tu mananci dintr-o
shaorma mamut de 3kg de pe iancului, ce ai face?

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Mi s-ar face mila de el si probabil i-as cumpara ceva de mancare, nu conteaza ca e tigan.

| eurynomus a răspuns:

I asi da o pe toata sa o mance el nu inainte de a turna juma de kg de otrava letala in ea.

| CapDeCiuperca explică:

Crezi ca moare doar de la juma de kilogram de otrava? Mi-a venit si mie niste raspunsuri in minte: As terminao pe toata, nici sosu ala bun de pe hartie nu il dau.Alt raspuns ar fi ca as baga in shaorma un pistol si cand o apuca sa apese pe ragaci din greseala.