| Viatamergeinainte a întrebat:

Cand esti cu un baiat in pat ce trebuie sa ii faci ca sa il "omori "?laughing:d adica cum sa procedezi ca lui sa ii placa?

7 răspunsuri:
| IustinaC a răspuns:

Atingel in locurile care ii plac si fii mai tandra

| SebastianCMT a răspuns:

Sa il alinti sa iti strecori mana prin capul lui (ala depe umeri) sa il atingi usor de la gat pana la abdomen. Depinde poti sa ii faci si un oral daca iti place.

| JosePpPp a răspuns:

As fi bucuros sa te iau la meditatii dar totusi iti voi da niste sfatur.
Preaia si tu initiativa, nu astepta sa te intoarca dp o parte pe alta. Cand ii faci oral, nu fi zgarcita la miscari laughing Adica sus jos de 2-3 ori pe minut. Fi activa, dai din gat si misca repede gura smug :]] Si fai capul cat mai umed. Nu e barbat sa nu-i placa sa stea femeia deasupra, sus sa faci miscari doar din fund, sa iti unduiesti soldurile si apoi sa sari pe el la propriu laughing E bune? :]]

| Catacata7799 a răspuns:

Pai,mangaiel,vorbeste-i tandru, saruta-l si totul o sa vina de la sine

| gogul30 a răspuns:

Cu un oral de calitate.

P.S. Sunt prietenul tau. laughing))