| anonim_4396 a întrebat:

Dacă izbucneşte cel de-al treilea război mondial,cine credeţi că îl va câştiga? America sau Rusia? Desigur, luăm în considerare şi aliaţii lor.

4 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

In cazul unui război nimeni nu câștigă nimic. Exista numai pierderi.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Sua. Rusia are sanse dar nu investesc in scuturi antiracheta.

| siriusblack98 a răspuns:

Depinde cine apasa primul pe butonul de lansare al rachetei nucleare.Pentru ca la conducerea ambelor state (America, Rusia) este cate 1 dement pus pe scandal si dornic sa se afirme.

| xByte a răspuns:

Excluzand groparii, nimeni nu va castiga nimic cuantificabil.