| AvalohAlyn a întrebat:

Va exista oare Doamne ferește un al treilea război mondial așa cum zice Nostradamus, Vanga și alți prezicători celebri? Dacă da, cum credeți că va fi? America și aliații ei vs Rusia și aliații ei?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu cred ca va exista alt razboi mondial, de natura si intinderea celorlalte doua anterioare.

| sierra1 a răspuns:

Pace veșnică nu va fi. Si asta fără "Nostradamus, Vanga și alți prezicători celebri"

| Nimeni20192018 a răspuns:

Nu va exista al treilea razboi mondial, doar daca vrea Dumnezeu! Nu te mai lua dupa toate vrajitoarele si dupa toti vrajitorii/prezicatorii. Eu nu cred în ei, și nici în zodiac, care este același lucru cu prezicatorii. Nimic nu se adevereste, de exemplu am dat întâmplător pe zodiac, si a spus ca in ziua respectiva imi voi face o iubita în respectiva zi. Dar nu sa adeverit deloc, nici macar nu am stat de vorba cu o fata in respectiva zi! Si asta este doar un exemplu au mai fost multe altele! Deci nu trebuie sa crezi asa ceva! Asa preziceau Sfarsitul Lumii in 2012, si anul trecut in 2018 prin Octombrie! Daca ar fi sa ne luam dupa ei, s-ar fi sfarsit lumea pana acum de vreo 9-10 sau chair mai multe ori... Nu mai crede ce prostii spun ei!