| AmFostOdataEuOBaba a întrebat:

Dacă Lucifer ți-ar trimite un mesaj text, ce crezi că ar spune?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, știu că nu mă cunoști dar poate ai auzit de mine, acum 23 de ani am cunoscut-o pe mama ta, nu era cea mai frumoasă dar avea o oarecare..., avea acel ceva, nu cred că pot să exprim în cuvinte. În acea seară, barul, era plin, mai plin ca niciodată așa că am decis amândoi să ieșim și să ne plimbăm în parcul de vizavi și să mai aflăm una alta despre noi. După un pic ne-am așezat pe o bancă, ea, continua să se uite la mine într-un mod foarte pătrunzător chiar dacă, nu sunt cea mai frumoasă ființă din acest univers, o făcea cum nimeni alta nu o făcuse până atunci.
Eu vorbesc mult de aia și scriu atât de mult happy, am cu cine semăna, m-a creat tot un logoreic happy.
Hai să nu o mai lungesc, în acea seara eu și cu maică-ta am făcut, sex da, așa cred că se zice și pe la voi.
Ideea e că după 9 luni ai apărut tu și ea nu înțelege Dracu, e înfertil, adică Dracii sunt infertili, adică... băga-mi-aș coarnele...
Stai că-s nervos, vreau să-ți spun că sunt infertil și tu nu ai cum să fi fiul meu, nici nu semeni Dracu happy.
Spune-i să se potolească să mă lase în pace, nici vorbă să-i trimit bani pe lună să-i dea la toți curvarii.
Hai ceau! Ahh, eu mă numesc Lucy, da, caraghios nume pentru un bărbat, dar cine m-a pus pe lume a avut grijă să mă bage în pământ! xoxo

23 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Daca are cu 882 la urma, sa-l mance ciorile.
Imi tot da mesaje cu "va rog sa ma sunati... am o oferta". Cred ca se ocupa cu fer vechi, parlitul.

| Mosotti a răspuns:

Ar zice "esti un ratat dar nu din vina ta", haha, nu glumesc.

| Simpatic a răspuns:

Mie nu stiu ce mi-ar spune nu m-am gandit, dar stiu ce ar spune cu o voce ragusita alora de fac videochat si cica nu-s panarame:
https://youtu.be/PRmIMyJaPO0?t=189

| Celcestietot a răspuns:

Ar spune : orice as face, nu te pot invinge! laughing

| SilentRain a răspuns:

Sa am mila de el si sa il aștept cu bani pana la salariu

| Sofer a răspuns:

Ma invita la bere.

| minrest a răspuns:

Satan, poate. Lucifer in Isaia 14, singurul loc in care apare numele asta in VT, este imparatul Tirului, reprezinta si Tirul; ce sa-mi spuna mie? Da, eu vreau, formatia mea este Istoria, nu cred sa vrea el sa vorbim. Iar in NT... nici nu am curaj sa iti spun cine e numit asa... OK, imi trimite Satan, SMS; Satan este un slujitor apreciat al lui Dumnezeu, citeste cartea Iov, e prezentat chiar la inceputul cartii. Este procurorul, avocatul acuzarii; Dumnezeu fiind judecatorul si avocatul apararii. Asta ce inseamna: Am proces, in fata instantei supreme, asta e rau; dar procurorul vrea sa faca o intelegere cu mine, deci cazul meu merge bine, nu reuseste sa obtina condamnarea. O sa ii trimit SMS, ''Satan, eu te respect foarte mult; nu vreau sa ma inteleg insa cu tine; sa lasam cum zice Domnul, si Domnul fie cu tine!''

| Sn4k3 a răspuns:

Kf

| mentholinks a răspuns:

Sa-i dau scaunul meu de domnie.

| Apokales a răspuns:

"Cine EU ti-a dat carnetul?! Era sa ma omori!"

Nu-s un bun sofer.

| StrongHeart a răspuns:

"Du-te naiba odata la psiholog ca m-am saturat si eu"

| Endoryus a răspuns:

"Hello mate"

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie in vis mi o zis ceva da nu am înțeles nimic ce naibii o zis și de atunci numai probleme am avut veneau în serie problemele după câteva luni și maica-mea o avut același vis și o avut un accident de mașină e cât se poate de real ce îți spun nu fabulez. Am paralizat numai când i am auzit vocea nu vreau sa îmi imaginez dacă îl vedeam cum era. Chiar în acea zi mi s-a ars prelungitorul se putea întâmpla și alte evenimente nefericite dacă nu era tras din priza. Dacă mi ar trimite sms i as spune sa meargă sa cânte la alta masa ca nu am mărunțiș

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-ar propune un pact: Sufletul etern pentru puteri paranormale la alegere /pe o durata negociabila. As accepta targul big grin

| Jus7t a răspuns:

M-am uitat la un film horror cu posesie demonică și restul iar când intru pe TPU văd întrebarea asta, deloc ciudat.

| Mogiojojo a răspuns:

Marry me...

| Helper07 a răspuns:

Lucifer e suficient de destept sa nu faca asta. Dar cred ca s-ar da drept D-zeu sau inger ca sa te duca in eroare. Ce mi-ar spune mie? cu siguranta nu ceva de genu, nu l-as crede. Poate doar daca s-ar da drept cineva din familie sau vreun prieten. Dar raman la prima varianta - e suficient de destept incat sa nu faca asta.

| Eugen80 a răspuns:

Coisoare, virusul asta nu e coada mea! Descurcati-va, eu plec in vacanta, pentru ca nu e loc si de mine, imi bag picioarele!
Hapciu! bagami-as... sper ca nu l-am luat!

| DoarAlin a răspuns:

Aline FMM cand âmi dai ăia 10 lei te tai bagameaș pla

| InvatamProgramare a răspuns:

Ai fumat prea mult. laughing

| Welterweight a răspuns:

Hai, am luat bere