| Baaamilogule a întrebat:

Dacă mă dau cu parfum și trec pe lângă mirosuri urâte, îmi vor afecta cumva parfumul?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Parfumul nu. Doar simturile tale olfactive.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mirosurile de pe strada nu-ti strica mirosul parfumului care-l porti si nici nu s eimpregneaza in haienle tale.
Dar ai grija ca inainte sa te dai cu parfum sa faci dus/baie si sa porti intotdeauna haine curate fiindca parfumul pus pe o piele sau haine transpirate, miroase cumplit de urat.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Crezi ca se vor modifica moleculele de parfum?

| ReddY25 a răspuns:

Non

| Furnicuta000 a răspuns:

Mirosurile urate pot intra in haine si in par daca esti expus mai mult de 5 min la ele si se vor cunoaste