| CipriR7 a întrebat:

Daca ma puteti ajuta, de ce la Yahoo Messenger la unele contacte le apare id la altele numele din contact details?

Va rog sa imi raspundeti, multumesc.

3 răspunsuri:
| GabiiHaș a răspuns:

Nu ai setat nimic, daca de asta te speriiwinking.
Poti in schimb sa dai clik pe avatarul prietenului, selectezi 'Contact details' si ii pui orice nume vrei tuwinking.Dai OK si problema e rezolvatawinking.

| Mădă0611 a răspuns:

Pentru ca unele nu si-au pus nume la contact details, asa ca le apare id-ul. Poti pune tu, pentru ca oricum, ti-ai pus sa iti apara nick-ul, asa ca el o sa iti apara.

| Deliα a răspuns:

Deoarece asa au setat acei utilizatori.