| Genevaaa a întrebat:

Daca niciun drog nu este legal in Ro, atunci cum de s-a deschis "LegalizeIt"? (Magazin cu ciocolata / acadele / sucuri cu cannabis si mai multe.

9 răspunsuri:
| CostinAlamariu a răspuns:

Probabil nu are THC (substanta din canepa care îi da proprietatile de drog)

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Si eu sunt foarte șocat de asta am văzut si in Austria magazine alea si in Romania le-am văzut este foarte greșit ce fac influențează copiii la droguri si uite asa vor vrea să încerce versiunea reală si uite asa distrug generați întregi cu rahatruile astea de droguri...

| Genevaaa explică (pentru GraniniCuPiersica):

Da dar cum l-au deschis? Cei de pe pagina rad de politisti surpinsi pe camere care se uita la magazinul lor (se uita la modul ca nu e legal)

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Au mulți oamenii implicați în rahatruile astea oamenii cu bani grei...

| Genevaaa explică (pentru GraniniCuPiersica):

Trist.

| GraniniCuPiersica a răspuns (pentru Genevaaa):

Tristlaughing)) Asta nu-i nimic frate încă numai bine eu ma bag la somn nu-ti bate capul cu astea va fi mult mai rău de atâta

Răspuns utilizator avertizat