| anonim_4396 a întrebat:

Daca o persoana ma uraste fara motiv ar trebui sa ii dai unul?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu ai de ce, doar daca il auzi ca zice pe la spate chestii sau isi da aere in fata ta are ciuda pe tine.

| Against a răspuns:

Nicio persoana nu te uraste fara motiv, te invidiaza doarwinking

| Mαdαliηα a răspuns:

Nu exista " Ma uraste fara motiv " laughing trebuie sa fie unu, poate chiar ca existi tongue... de ce sa ii dai motive sa te urasca? Incearca mai bine sa ii arati cum esti tu si poate din ura. iese. iubire love struck Orcum de la iubire la ura, e doar un pas love struck kiss