| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa fac sa ma urasca mai mult o persoana care deja ma uraste?

34 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Ii dai clasa oriunde si oricand!

| T0T a răspuns:

Oricum pot numi asta numai matur nu. Citind răspunsurile îmi dau seama că el ți-a cam depășit nivelul, el tratându-te cu ignoranță iar tu încercând să cauți soluții cum să îl enervezi pe un site public. Foarte matur și nepenibil, ce să spun.

| Mayhem666 a răspuns (pentru T0T):

El e cel care a inceput, iar eu vreau doar sa ma razbun pe el Bwhahaha.

| Florentina9210 a răspuns:

Sa ii dai block. Asta rezolva tot. Pentru ca in ziua de azi nu mai suntem obligati sa surtam pe nimeni. Numai oameni de nimi care se dau ''smecher'' cu 10 ''facultati'' si alea platite din banii rudelor!

| Mayhem666 a răspuns (pentru Florentina9210):

Pai nu am cum sa ii dau block in viata reala. Persoana de care vorbeam era din viata reala, nu de pe acest site.

| Florentina9210 a răspuns (pentru Mayhem666):

Atunci nu iti mai bate capul cu persoane de genul. Iti economisesti timpul facand ceva contra sa aiurea. Pe cand ai putea sa faci ceva distractiv si educativ. Prosti sunt destui. Trebuie sa nu le dai apa la moara.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Florentina9210):

Mersi pentru sfat.

| Florentina9210 a răspuns (pentru Mayhem666):

Ai grija. Cu persoane sifilitice nu e de glumit. Mai bine lasa de la tine sa pari tu fraiera si sa iti fir bine decat sa iti complici viata aiurea. Nu poti sa stii de ce este in stare.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Florentina9210):

Fraiera? Sunt baiat laughing

| justanotheruser99 a răspuns:

Prezenta e suficienta laughing *kidding*
Daca tu chiar vrei sa te urască mai mult gaseste-i punctele sensibile si fa-ti de cap. Eu de obicei nu încurajez chestiile de genul, dar azi m-am trezit cu un chef de răzbunare. devil Anyway, good luck! laughing

| Mayhem666 a răspuns (pentru justanotheruser99):

Hehe, thankswinking

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Mayhem666):

You're welcomebatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tu ai vreo problemă psihică, ceva?

| Mayhem666 a răspuns (pentru anonim_4396):

Poate, de ce intrebi? laughing

| anonim_4396 explică (pentru Mayhem666):

Și ce găsești amuzant în faptul că ai putea avea probleme psihice?

| Clorox a răspuns (pentru Mayhem666):

laughing laughing laughing

| Mayhem666 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce esti asa serios? Fii si tu mai dezghetat laughing

| RorySan a răspuns:

Ca sa te urasca cel mai mult incearca sa nu iti mai pese, nu il mai baga in seama.
Bafta in continuare! happy

| Mayhem666 a răspuns (pentru RorySan):

El deja nu ma mai baga pe mine in seama, deci asta nu ar fi o problema pentru mine, daca nu l-as mai baga nici eu in seama, dar oricum nu l-am mai bagat in seama in ultimele zile. happy

| RorySan a răspuns (pentru Mayhem666):

happy happy

| Juviia a răspuns:

Spune-i tot felul de insulte, etc.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Juviia):

Nu pot sa il insult fara motiv!

Răspuns utilizator avertizat
| veryhonest a răspuns:

Urasti si tu inapoi.

| Winddd a răspuns:

O ignori.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Winddd):

Deja ma ignora el pe mine, iar eu vreau sa il fac sa ma urasca, dar nu pot sa fac asta, daca ma ignora.

| Winddd a răspuns (pentru Mayhem666):

De ce te stresezi atât ca un om să te urască?

| Mayhem666 a răspuns (pentru Winddd):

Am motivele mele!

| Winddd a răspuns (pentru Mayhem666):

Ce vârstă ai?

| Mayhem666 a răspuns (pentru Winddd):

Mai conteaza?

| Winddd a răspuns (pentru Mayhem666):

Să știi că da, contează. Un om matur ar ignora, nu ar căuta să reacționeze așa.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Winddd):

El e mai mare ca mine cu un an si ceva, si reactioneaza si mai imatur decat mine.

| Winddd a răspuns (pentru Mayhem666):

Asta nu înseamnă că trebuie să-i copiezi comportamentul.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Winddd):

Nu ii copiez comportamentul, eu il uram inainte sa ma urasca el pe mine, iar dupa o faza, a inceput sa ma ignore, iar eu vreau sa il fac sa ma urasca, in fine, nu mai conteaza.