| Blossomis a întrebat:

Daca o pisica pica mereu in picioare si o bucata de paine cu unt cade mereu pe partea unsa, ce se intampla daca legam o felie de paine unsa cu unt de spatele unei pisici si o aruncam pe fereastra? Care stie primeste funda.

Răspuns Câştigător
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Cade pisica în picioare. Masa pisicii e mai mare decât masa feliei de pâine cu unt.

3 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Logic,conform teoriei matematice, pisica ar cadea in picioare, caci e mai grea decat felia cu unt...

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Pei,ar pluti pisica.nu mai scriu ca l-am vazut pe biberone si sunt alergic.hi bye

| paulthegame a răspuns:

Pisica va cadea in picioare apoi va manca felia cu unt happy