| Lusca1995 a întrebat:

Daca parieri live, cum faci sa retragi banii castigati, acestea iti intra automat pe card?

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Prima data trebuie sa-ti faci cont. Dupa ce ti-ai facut contul, bagi datele de la card si depui cati bani vrei tu. Daca ai 1000 de lei pe card, nu-ti vor aparea toti acesti bani pe contul de pariuri, ti se va lua de acolo doar cat ai intentionat tu sa depui. Dupa ce ai depus, incepi sa pariezi. In caz ca ai castigat, atunci poti sa retragi. Banii nu-ti vor intra automat pe card, iti vor aparea in cont (daca ai depus 100 de lei de pe cont si i-ai pariat pe cota 2 si ai castigat, vei avea 200 de lei pe cont. Din acesti 200 de lei poti trimite pe card cat vrei tu). Ai un buton pe acolo "retragere". Dupa ce ai facut asta, banii iti vor disparea din contul de pe site-ul agentiei de pariuri si vor aparea in 1-2-3 zile pe card. In fine, sper ca am fost destul de explicit. Daca ai nevoie de detalii suplimentare, poti sa ma intrebi.

P.S. Daca te hotarasti sa pariezi, vezi sa ai grija sa le trimiti toate acele confirmari necesare (copie dupa buletin, etc.) ca sa vada ca esti persoana respectiva. Daca nu faci asta, risti sa patesti ca mine mai demult pe betclic si sa ramai cu banii blocati.