| Andreeaa20 a întrebat:

Dacă parinții şi sora mea sunt zodia balanță, asta înseamnă că sunt legată de această zodie?
Adică datorită lor mă înteleg bine cu toate balanțele?
Există vreo legatură intre zodii?

5 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Nu, e 2022, nu trebuie sa mai crezi in zodii.

| oglindasultanului a răspuns:

Probabil, uneori copiii se nasc cu "luna/astrul noptii in zodia parintelui". In familia mea s-a intamplat asa.

| 1997onur a răspuns:

Nu știu dacă de asta te înțelegi bine cu părinți și sora ta dar cine știe poate și asta e tu balanță sora ta balanță mama ta balanță tata tău balanță cumva aveți echilibrul sa înțeleg eu cam asta ar fi altceva nu știu ce ar putea fi ori va înțelegi foarte bine între voi cum ar trebuie sa fie cu adevărat o familie sa se înțeleagă fără certuri fără scandale fără ură fără invidie fără lăcomie.

| IonutP22 a răspuns:

Cred ca tu te mai intelegi bine si cu cei din zodia Elefant, Crocodil si restul de maimute care mai exista?

| DanielleJackson a răspuns:

Hmm parerea mea e ca ar exista
o conexiune probabil dar nu neaparat o legarura probabil chestia este ca doar te intelegi bine cu zodia respectiva