| TempestUV a întrebat:

Daca spal carpa de ochelari mai sterge ochelarii? E cam murdara si vreau sa stiu si cu ce as putea s-o spal.

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Poti sa o speli. Este chiar indicat. Eu o spal o data la doua saptamani.

3 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Da, se poate spala. Va sterge la fel, dar se va deteriora dupa vreo 10-15 spalari.

| William a răspuns:

Poti sa o speli dar nu va mai arata la fel de bine. Daca vrei poti cumpara alta, mama a luat una cu 6 lei de la un magazin de ochelari (sau ceva cu optica).

| Radu1015 a răspuns:

Se sterg normal