| floricicadecolt a întrebat:

Daca spuneti vreo injuratura, sau cuvant urat in fata parintilor, primiti vreo pedeapsa?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt sigur ca as primi, numai ca eu nu injur si nu vorbesc urat. Nici in fata lor, nici cu altii.

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Mie mi-a trecut vremea pedepselor dar cand le vorbeam urat imi spuneau sa-mi fie rusine

| DiamondEyes a răspuns:

Asta tine de respectul pe care-l ai fata de ei.
Dar de obicei nu da bine.

| Purgatoriu a răspuns:

De ce as injura in fata parintilor?

| єχcєєℓ a răspuns:

Îmi scot netul...așa că m-am învățat mintelaughing

| SebylVane1890 a răspuns:

Nu sunt genul care sa injure.Nu suport persoanele care fac asta...Mi-e scarba de ele...

| Swaggggg a răspuns:

Nu.laughing)

| Rebecaa14 a răspuns:

Eu nu primesc pedeapsă, doar câteva replici gen :,, Numai vorbi aşa ",, Ce ţi-a venit să spui asta!? ", nu au ajuns să mă pedepsească pentru asta laughing.