| yourpussycat a întrebat:

Cum pot sa sterg niste id din lista mea de mess? degeaba le dau ignore ca imi apar din nou in lista... ajutati-ma va rog

3 răspunsuri:
| AndreeaCeMaiZici a răspuns:

Click dreapta, delete, bifezi delete from address book too si gata

| Floore a răspuns:

Mai in lista ta de ignore ai prea multe id-uri si de asta nu mai poti ca si lista aia are un numar maxim singura solutie e ori iti faci un alt id, ori lasi idurile acolo.Nu mai ai ce face.pup

| alina_6216 a răspuns:

Daca le ignori e imposibil sa iti mai apara iar, doar daca is id-uri care contin virusi chesti de genu