| VasileRapidistu13 a întrebat:

Dacă știm cu toții că mâncarea nesănătoasă ne îmbolnăvește de ce o facem? Eu o făceam că aveam impresia că sunt slabe sanse

Răspuns Câştigător
| Hammurabi a răspuns:

Nu îmbolnăvește pe toată lumea, doar pe cei predispuși genetic și mai sensibili.
Știu persoane care mănâncă "nesănătos" de ani sau chiar zeci de ani și n-au nici pe naiba. (exact ca și cu fumatul)
Așa că, chestia asta cu îmbolnăvitul e o loterie.
Cum îți e norocul. laughing

| VasileRapidistu13 explică (pentru Hammurabi):

Pai da, corect, dar na daca mananci sanatos gen oare ai o garantie de 99% ca nu te imbolnavesti?

5 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Nu toata lumea mananca mancare nesanatoasa.
Unii mai fac si sport si sunt si atenti la ce baga in gura!

| VasileRapidistu13 explică (pentru ROB3RT89):

Pai nu toti, astia care mananca.

| ROB3RT89 a răspuns (pentru VasileRapidistu13):

Creeaza dependeta unele mancaruri!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam la fel cum un jucător dependent de păcănele spune că nu o sa mai joace și a doua zi tot acolo îl vezi.