| 393Dan a întrebat:

Daca te-ai muta intr-o casa veche, ce nu ai vrea sa descoperi la mansarda (in pod)?

12 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Un fular cu Manchester United

| justanotheruser99 a răspuns:

Pe Chifteluță tastând la calculator.

| GoldenZenith a răspuns:

O păpușă ciudată.

| Superior a răspuns:

Nu m-as muta in primul rand, prefer sa traiesc intr-o Dacie laughing

| BlackRose03 a răspuns:

Gandaci (sunt cea mai mare teama a mea),întuneric abundent,un cadavru, un criminal in serie ce locuia acolo dinaintea mea, animale moarte, sunete stranii, tablouri vechi, murături (nu intreba)etc.
Dar cred ca ceea ce as urî cel mai mult sa gasesc acolo ar fi gândaci sau un cadavru.

| ShaOfHatred a răspuns:

Corpul meu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Haine/lenjerie care aparțin/e foștilor proprietari, fire de păr, oase. Deja mă trec fiorii laughing

| Cinevacatoatalumea a răspuns:

Un om in streang.

| Cinevacatoatalumea a răspuns (pentru Cinevacatoatalumea):

Sunt sadisti pe aici care l-ar folosi ca pinata?

| Teffan a răspuns:

O tabla ouija(pentru ca m-am uitat la prea multe filme horror, lol)

| 393Dan explică (pentru Teffan):

Ca sa fii sigur, trebuie de dat foc la casa

| Teffan a răspuns:

Imi amintești de mine când eram foarte mic si ma uitam la "fenomene stranii" pe discovery, cu varu-meu.

Ii spuneam mereu lui varu-meu ca daca ma mut intr-un apartament cand voi creste, trebuie sa ma interesez daca nu cumva a murit cineva in el, ca daca s-a intamplat, nu ma mai mutam. laughing