| Mayar a întrebat:

Daca te-ai putea trezi maine in corpul altcuiva, pe cine ai alege si ce ai face? De ce?
[pentru o anumita perioada de timp, nu definitiv]

Răspuns Câştigător
| FemeiaPisică a răspuns:

În corpul lui Vladimir Putin ca să dau toată averea sa oamenilor nevoiaşi deoarece este cel mai bogat om din lume. Şi aş vrea să îmi iau trupul înapoi imediat după ce o să trebuiască să merg la baie.

7 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Nimeni.

| KillMePlease a răspuns:

O persoana... Careia sunt dispusa oricum sa ii intorc tot,, binele".

| AirănMeidăn a răspuns:

Proful de mate
mi-as da note de 10
la fel si cu ceilalti profesori

si eventual o persoana pe care o cunosc. Nu as face nimic, ar fi doar un prilej de a afla unele lucruri si as incerca sa cunosc persoana respectiva cat mai bine

| Lawliet14 a răspuns:

In corpul tau si ti-as accesa informatiile. happy

| LaughingKarima a răspuns:

In corpul celui mai bun prieten. Nu vreau sa fac un lucru anume, vreau doar sa vad cum e sa fi baiat pentru un timp.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu as alege pe nimeni, nu as avea de ce.

| Mona89 a răspuns:

Pai,in corpul persoanei pe care o plac..si m-as juca toata ziua cu bretonul si as incerca sa "ma urinez" din picioare laughing)